English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK és un fabricant i proveïdor professional de màquina de control de calefacció a la Xina. Tenim la nostra pròpia fàbrica. Oferim un controlador de temperatura de motlle d'aigua de primera qualitat per a la indústria d'injecció a preus directes de fàbrica, amb l'objectiu de cooperar entre tots i guanyar relacions comercials a llarg termini. Amb la certificació CE i l'embalatge professional de fusta, és adequat per a indústries de demanda de baixa temperatura i regions d'alta temperatura ambient.
El controlador de temperatura del motlle d'aigua està equipat amb compressors Copeland importats dels Estats Units i es combina amb components elèctrics de marques internacionals com OMRON i FUJI, així com components importats d'alta qualitat, que garanteixen un funcionament continu i estable durant la producció d'emmotllament per injecció i compleixen els requisits de control de temperatura d'alta precisió. En adoptar el procés de soldadura de tubs de coure sense oxigen i combinar-lo amb el disseny de canonades d'una sola peça d'acer inoxidable 304, evita eficaçment l'obstrucció de la canonada i els problemes d'oxidació i allarga la vida útil de l'equip. Equipat amb evaporadors i condensadors d'alta eficiència, el consum d'energia es redueix en més d'un 30%. L'ús a llarg termini pot estalviar significativament els costos d'energia per a les empreses, equilibrant l'eficiència i l'economia. Admet la commutació de la potència de calefacció. El model 8ACH està equipat amb dos jocs de capçals de compressor, que es poden utilitzar per separat o en combinació. La funció de comunicació RS485 opcional i el control de microordinador / PLC importats estan disponibles per aconseguir una gestió automatitzada. Està equipat amb una protecció de seguretat completa i funcions de visualització d'errors, i el manteniment es pot completar fàcilment sense la necessitat de professionals.

| Model: | AQ-5ACHS-12L*3 (sèrie AQ-5ACHS) |
| Marca: | AQWK |
| Tipus: | Refrigerat per aire |
| Mètode de refrigeració: | Refrigerat per aigua |
| Estructura de la unitat: | Integral |
| Tensió: | 380V/50HZ |
| Compressor: | 3 compressors Copeland (importats als EUA) |
| Potència: | 36kw |
| Capacitat de refrigeració: | 12,5 kW |
| Interval de temperatura: | 5 °C-98 °C (aigua d'entrada) |
| Nivell de soroll: | Ultra silenciós |
| Camps d'aplicació: | Indústria d'injecció, galvanoplastia, fàbrica de cervesa, fàbrica de begudes, indústria alimentària, països d'alta temperatura ambient |
| Màquina d'aplicació: | Màquines-eina de precisió |
| Certificació: | CE (certificat proporcionat) |
| Condició: | Nou |
| Termini de lliurament: | 15-20 dies |
| Garantia: | 2 anys de garantia, 10 anys de rendiment efectiu, manteniment durant tota la vida |
| Servei postvenda: | Servei de màquines a l'estranger |
| Marca comercial: | AQWK |
| Paquet de transport: | Estoig de fusta (embalatge professional) |
| Especificació: | 120 kg |
| Origen: | Xina |
| Codi HS: | 8419899090 |
Si teniu cap pregunta, poseu-vos en contacte amb nosaltres:
Mòbil/WeChat: +86-13336655820
Correu electrònic:sales9188@foxmail.com
no dubteu a contactar-vos: estem preparats per servir-vos!
Màquina de tractament tèrmic per inducció amb aire
Màquina automàtica de temperatura del motlle tipus aigua
Refrigerador comercial d'aigua freda
Màquina controladora de temperatura de refrigeració i calefacció
Escalfador d'inducció electromagnètica
Màquina d'alta eficiència de temperatura calenta i freda