English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикCom garantir un rendiment estable?
El controlador de temperatura del motlle d'injecció de plàstic de tipus d'oli utilitza un compressor Copeland importat dels EUA i components elèctrics d'OMRON/FUJI/TE/LG, donant lloc a una vida útil més llarga.
Com evitar l'obstrucció i l'òxid?
El controlador de temperatura del motlle d'injecció de plàstic tipus oli utilitza tubs de coure sense oxigen soldats amb canonades d'acer inoxidable 304 integrades.
Quina eficiència energètica és?
Utilitzem evaporadors i condensadors d'alta eficiència, reduint el consum d'energia en més d'un 30%.
És flexible d'operar?
Equipat amb 3 compressors (model 8ACH, amb 2 capçals de compressor, es pot utilitzar de manera independent o combinada), i disposa de commutació de potència de calefacció.
Admet la gestió automatitzada?
El controlador de temperatura del motlle d'injecció de plàstic tipus oli es pot equipar amb comunicació RS485 i un sistema de control de microordinador o PLC importat.
És fàcil de mantenir?
El controlador de temperatura del motlle d'injecció de plàstic tipus oli té funcions de protecció de seguretat integral i visualització d'errors, que permeten un manteniment fàcil sense habilitats professionals.
| Model | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Tipus | Refrigerat per aire |
| Mètode de refredament | Refrigerat per aigua |
| Estructura de la unitat | Integral |
| Tensió | 380V/50HZ |
| Número de compressor | 3 (Copeland, EUA importat) |
| Nivell de soroll | Ultra silenciós |
| Interval de temperatura | 5 °C-98 °C (aigua d'entrada), -30 °C a +350 °C (condició de treball) |
| Capacitat de refrigeració | 12,5 kW |
| Camps d'aplicació | Galvanització, cerveseria, fàbrica de begudes, indústria alimentària, països d'alta temperatura ambient |
| Màquina d'aplicació | Màquines-eina de precisió |
| Certificació | CE, RoHS |
| Condició | Nou |
| Termini de lliurament | 15-20 dies |
| Garantia | 2 Anys |
| Servei postvenda | Servei de màquines a l'estranger |
| Marca registrada | AQWK |
| Paquet de transport | Estoig de fusta |
| Especificació | 120 kg |
| Origen | Xina |
| Codi HS | 8419899090 |

El nostre controlador de temperatura de motlle d'injecció de plàstic de tipus oli és adequat per a indústries amb requisits de control de temperatura elevats, com ara l'elaboració de cervesa, begudes i processament d'aliments, així com regions amb temperatures ambientals elevades. Amb anys d'experiència en la fabricació, oferim preus promocionals directes de fàbrica, qualitat fiable amb components de primer nivell i suport postvenda global. El seu disseny únic pot suportar entorns de treball extrems i satisfer diverses necessitats de producció.
AQWK és un fabricant i proveïdor professional de controladors de temperatura del motlle a la Xina. Tenim la nostra pròpia fàbrica. Si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres si teniu cap pregunta.