English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикEl refrigerador d'aigua de refrigeració d'alta eficiència és compatible amb el refrigerador de circulació refrigerat per aigua, compleix els estàndards CE i RoHS, funciona de manera ultra silenciosa, té un disseny de seguretat complet i un servei postvenda professional a l'estranger. AQWK és un fabricant i proveïdor professional de refrigeradors refrigerats per aire a la Xina. Tenim la nostra pròpia fàbrica. Benvingut a consultar i comprar!
Protecció de seguretat integral: equipat amb equips a prova d'explosió de canonades i bucle d'alliberament de pressió d'aigua calenta BY-PASS. El refrigerador d'aigua de refrigeració d'alta eficiència té mecanismes de seguretat perfectes i visualització d'errors, que permeten una reparació i un manteniment fàcils sense habilitats professionals.
Garantia de qualitat duradora: les canonades integrades d'acer inoxidable 304 redueixen la resistència i l'òxid de les canonades. La caixa elèctrica aïllada allarga la vida útil dels aparells elèctrics, procedents de marques reconegudes com OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB i WEST.
Funcionament intel·ligent i flexible: el refrigerador d'aigua de refrigeració d'alta eficiència admet l'esgotament automàtic de l'aire després de l'inici i el canvi d'energia de calefacció. La funció de comunicació RS485 opcional realitza una gestió automatitzada, amb mode de control seleccionable com a microordinador o PLC importat.
Adaptabilitat personalitzable: la unitat de control de temperatura multipunt, la potència de la bomba d'oli i la potència de calefacció es poden personalitzar. Les funcions opcionals inclouen el bufat d'aire i el retorn de l'oli de retorn, així com l'aturada instantània de l'oli de retorn de refrigeració.
| Model | AQO-09L |
| Tipus | Tipus d'oli (màquina de temperatura del motlle) |
| Mètode de refredament | Refrigerat per oli |
| Estructura de la unitat | Integral |
| Poder | 9kw |
| Tensió seleccionada | 380V/50HZ |
| Número de compressor | 1 |
| Nivell de soroll | Ultra silenciós |
| Camps d'aplicació | Processament de plàstics |
| Màquina d'aplicació | Màquina-eina de precisió |
| Altres escenaris d'aplicació | Cerveseria, fàbrica de begudes, indústria alimentària i altres indústries que requereixen baixa temperatura; adequat per a zones d'alta temperatura ambient |
| Certificació | CE, RoHS |
| Condició | Nou |
| OEM/ODM | Admet |
| Temps d'execució | 15 dies |
| Període de garantia | 2 anys (amb servei efectiu de 10 anys i manteniment de per vida) |
| Servei postvenda | Servei d'enginyeria ultramar |
| Marca registrada | AQWK |
| Paquet de transport | Estoig de fusta |
| Especificació | Pes 74 kg |
| Origen | Xina |
| Codi HS | 8419899090 |
| Interval de temperatura | 15 °C - 180 °C (mitjà entrant) |
| Funcions opcionals | Bufat d'aire i retorn d'oli de retorn, apagat instantani d'oli de retorn de refrigeració, funció de comunicació RS485, mode de control de microordinador/PLC importat |
Garantia de qualitat: control de qualitat estricte per oferir productes fiables de primera classe
Filosofia de preus: ofereix preus raonables per aconseguir una cooperació guanyadora amb socis globals
Cooperació a llarg termini: pretén establir relacions comercials amistoses a llarg termini basades en la confiança mútua
Servei de garantia: garantia de 2 anys, rendiment estable de 10 anys i manteniment de per vida
Suport tècnic: servei d'enginyer professional a l'estranger per a la instal·lació, la formació i la resolució de problemes oportunes