English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Model | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Tipus | Refrigerat per aire (controlador de temperatura del motlle) |
| Mètode de refredament | Refrigerat per aigua |
| Estructura de la unitat | Integral |
| Tensió seleccionada | 380V/50HZ |
| Número de compressor | 1 |
| Marca del compressor | Copeland (importat d'Amèrica) |
| Capacitat de refrigeració | 36kw |
| Interval de temperatura | 5 °C - 90 °C (temperatura de l'aigua de sortida) |
| Nivell de soroll | Ultra silenciós |
| Camps d'aplicació | Galvanització |
| Màquina d'aplicació | Màquina-eina de precisió |
| Altres escenaris d'aplicació | Cerveseria, fàbrica de begudes, indústria alimentària i altres indústries que requereixen baixa temperatura |
| Certificació | ISO, CE |
| Condició | Nou |
| Dimensió | 14075132cm |
| Especificació | Pes 600 kg |
| Origen | Xina |
| Marca registrada | AQWK |
| Codi HS | 8419899090 |
| Paquet de transport | Estoig de fusta |
| Termini de lliurament | 15-20 dies |
| Garantia | Garantia de 2 anys + servei efectiu de 10 anys + manteniment de per vida |
| Servei postvenda | Màquina de servei a l'ultramar |
| Funcions opcionals | Funció de comunicació RS485, mode de control de microordinador/PLC importat |
La màquina refrigeradora d'aigua industrial del compressor (tipus integrat en fred i calent) integra components elèctrics de calefacció i refrigeració per compressió, amb un ampli rang de control de temperatura de -120 ℃ a 350 ℃ quan s'utilitza oli tèrmic com a mitjà de transferència de calor. S'aplica àmpliament a les indústries de reaccions químiques i proves de materials, complint diversos requisits del procés de producció sense necessitat de substituir el medi de transferència de calor.
Ampli rang de control de temperatura: amb l'oli de transferència de calor com a mitjà, pot aconseguir una gran variació de temperatura de -120 ℃ a 350 ℃, eliminant el problema de canviar el medi d'intercanvi de calor.
Disseny estructural estable: la màquina de refrigeració d'aigua industrial del compressor es compon d'oli de transferència de calor, bomba de circulació, tub de calefacció, intercanviador de calor de refrigeració, sistema de refrigeració, sistema de control de temperatura, canonada i bastidor, formant un bucle de circulació de mitjà de calor fiable.
Garantia de qualitat: control de qualitat estricte per oferir productes de primera classe que compleixin els estàndards ISO i CE
Filosofia de preus: ofereix preus raonables per aconseguir una cooperació guanyadora amb socis globals
Visió a llarg termini: establir relacions comercials amistoses a llarg termini basades en un rendiment fiable del producte
Servei de garantia: garantia de 2 anys, rendiment estable de 10 anys i manteniment de per vida
Suport tècnic: proporcioneu servei a l'estranger i solucions oportunes per a problemes d'ús
AQWK és un fabricant i proveïdor professional de refrigeradors refrigerats per aire a la Xina. Tenim la nostra pròpia fàbrica. Benvingut a consultar i comprar.
Mòbil/WeChat: +86-13336655820
Correu electrònic:sales9188@foxmail.com